אצלנו בשכונה: עיריית יבנה קיימה כנס שיתוף ציבור ראשון

ראש העיר, רועי גבאי, מנהלי האגפים והצוות הבכיר של העירייה מגיעים למפגשים עם תושבי העיר, מעדכנים בתכניות העירוניות ומשיבים על כל השאלות. המפגש הראשון נערך ביום ראשון האחרון באשכול הפיס עם תושבי שכונות נאות בן-גוריון ורמות ויצמן.

    
אצלנו בשכונה: עיריית יבנה קיימה כנס שיתוף ציבור ראשון
אצלנו בשכונה: עיריית יבנה קיימה כנס שיתוף ציבור ראשון-4 אצלנו בשכונה: עיריית יבנה קיימה כנס שיתוף ציבור ראשון-3 אצלנו בשכונה: עיריית יבנה קיימה כנס שיתוף ציבור ראשון-2 אצלנו בשכונה: עיריית יבנה קיימה כנס שיתוף ציבור ראשון-1

יוזמה חדשה של עיריית יבנה לחיזוק הקשר עם תושבי העיר: אחת לתקופה מגיעים בכירי העירייה וראש העיר, רועי גבאי, לכנסים מיוחדים שמטרתם לשתף את ציבור התושבים בפעילויות ותכניות העירייה. עפ"י המדיניות אותה מוביל ראש העיר, רועי גבאי, יתקיימו במהלך השנה מפגשי שיתוף תושבים בהם לוקחים חלק מנהלי העירייה, נציגי קהילה ותושבים.

המפגשים נועדו להביא לידיעת התושבים את פעולות העירייה בשכונתם, תכניות עתידיות, לעודד שיתופי פעולה ומעורבות בנעשה בעיר, הגברת אמון הציבור בעירייה, שיפור השירותים העירוניים וקבלת משוב ישיר מתושבי השכונה.

במפגש הראשון שנערך ביום ראשון באשכול הפיס בעיר השתתפו תושבי שכונות נאות בן-גוריון ורמות ויצמן אשר פגשו את הצוותים המקצועיים של העירייה, מ"מ וסגן ראש העיר, משה חזות, מנכ"ל העירייה וראשי האגפים. ראש העיר סקר בהרחבה את תכניות העירייה בתחומי התכנון והפיתוח העירוני והשכונתי, חינוך, שיפור פני העיר, התחדשות עירונית, שירותים חברתיים, תחבורה, תקשוב ועוד. בחלקו השני של הכנס נערך מפגש עם תושבי רחוב האלון בנושא ההתחדשות העירונית ברחוב. התושבים שיבחו את העירייה על היוזמה המבורכת.

ראש העיר, רועי גבאי אמר כי "שותפות ושקיפות זה שם המשחק. קיימנו כנס שיתוף ציבור ראשון ואני מאמין ששיח ישיר, בגובה העיניים וללא מחסומים יכול להניב פירות ולחולל שינוי חיובי. שוחחנו על העשייה בשכונה, על הפעילות הקהילתית, על תכניות התחדשות עירונית ודנו גם בדברים שעתידים להתחדש ובתכניות שצפויות להתממש בשנתיים הקרובות- החל מגינות ציבוריות, חניות, בטחון וניקיון. אני מודה לתושבים על האמון שלהם ותודה לכל מי שהגיע. נמשיך לשרת את הציבור בשקיפות ובמקצועיות, נלמד להיות טובים וקשובים יותר".

כנס שיתוף ציבור השני יתקיים ב-26.2.23 במתנ"ס נאות שז"ר לתושבי שכונות נאות שז"ר, נאות אשכול ורמות בן-צבי.
 
(24/1/23) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button