תחרות ותערוכת צילומים "באין העדשה" לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים

גם יבנה משתתפת בתחרות הצילום "באין העדשה" להעלאת המודעות שאלימות כלפי נשים נמצאת בכל מקום, בכל רשות ובכל חברה.
 
שילחו צילום המבטא מנקודת מבט אישית את ההשפעה של האלימות על הסביבה והחברה.
 
אלימות כלפי נשים הינה תופעה כואבת אשר חוצה מגזרים, תרבויות, דתות והיא קיימת בכל מקום הן במרחב הציבורי, והן במרחב האישי.

כחלק מאירועי יום המאבק המתקיימים כמידי ברחבי הארץ, יזמה הנהלת איגוד היועצות לקידום מעמד האישה, תחרות צילומים הנושאת את השם "באין העדשה". התחרות מזמינה צלמות וצלמים מכל הרשויות לצלם במרחב הפרטי, האישי והציבורי. על הצילומים לבטא בעזרת עין העדשה אשר במצלמה וללא מילים את התחושות, הרגשות והכאב אשר מתקבלים בזמן או לאחר התרחשות של ארוע אלימות כלפי נשים.

ומכאן נגזר השם לתערוכה – נשים שסובלות מאלימות נמצאות בכל מקום, בכל חברה ובכל רשות אך לרוב הן נעלמות מעין העדשה, ואנו שומעים עליהן רק לאחר שהן פגועות נפשית ופיזית ובמקרה הגרוע מכל – לאחר שהן נרצחות. מטרת התחרות היא להביא לידי ביטוי את תופעת האלימות בעין העדשה מחד, ומאידך, להעלות שוב ושוב את המודעות לתופעה הקשה הזו שלרוב מתרחשת רחוק מעין העדשה, רחוק מכל עין רואה ורחוק מכל יד היכולה להיות מושטת לעזרה, ומכאן השם - "באין העדשה".
 

     תחרות ותערוכת צילומים "באין העדשה" לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button