פורום מועצת הנשים היישובית יצא לדרך

מפגש הפתיחה נערך ביום שני השבוע בהשתתפות כ-20 נשים תושבות העיר יבנה הפעילות במגוון רחב של תחומים.
     פורום מועצת הנשים היישובית יצא לדרך

מועצת הנשים העירונית הוקמה ביוזמתו של ראש העיר, צבי גוב-ארי מתוך מטרה לפעול לקידום מעמד האישה בעיר, קידום החלטות בתחומים חברתיים וקהילתיים ובניית תכנית עבודה המתייחסת לערכים כגון שוויון זכויות בין המינים, סולידריות נשית, שיתופי פעולה, מנהיגות, מחויבות, התמדה ועוד. ראש העיר אמר כי הוא רואה חשיבות בהקמת פורום זה במטרה לפתח מודעות ליכולות ומקורות הכוח הנשיים וליצור רשת של נשים פעילות ומודעות בקהילה בעיר. את מועצת הנשים מובילה יועצת ראש העיר למעמד האישה אורלי גולנסקי.
בפתיחת המפגש סקר ראש העיר את תכניותיו לקידום מעמד הנשים בעיר ובירך על נכונותם של חברות הפורום לתרום מזמנם, מרצם וניסיונם למען נשות העיר ובכלל. חשוב לציין כי נשים משתלבות בהצלחה בכל תחומי העשייה המוניציפליים ובמערכת החינוך העירונית, בתפקידי ניהול בכירים ובמוקדי קבלת ההחלטות.

במהלך המפגש בישר ראש העיר כי במהלך השנה הקרובה כ- 100 מנשות העיר ייקחו חלק בחמישה קורסים בשיתוף המשרד לשוויון חברתי. מדובר בקורסים מקצועיים אשר יועברו ע"י מרצים מובילים ובעלות מסובסדת, בתחומים כגון קורס הסבה מקצועית לבעלות מקצוע, קורס הכנה ליזמות עסקית, ניהול תקציב המשפחה, קורס דירקטוריות, הכשרה מקצועית לחסרות מקצוע ועוד.

חברות הפורום קיימו שיח פתוח בקבוצות דיון לגיבוש תכנית עבודה במהלכו הועלו רעיונות ייחודיים ויוזמות חדשניות אשר הוצגו בדיון מסכם. ראש העיר ציין כי התהליך נועד לשמש בסיס לבנייתה של תכנית עבודה שנתית.

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button