בטקס חגיגי נחנכה תחנת הרדיו החינוכי "קול יבנה" שהוקמה ביוזמת עיריית יבנה בשיתוף קול ישראל

25/01/2015 08:31:45

מזל טוב! שידורי תחנת הרדיו החינוכי "קול יבנה`` (106FM) יצאו לדרך. התחנה הוקמה בתיכון `האורן` ביוזמתו ראש העיר, צבי גוב-ארי בשיתוף קול ישראל.
     בטקס חגיגי נחנכה תחנת הרדיו החינוכי "קול יבנה" שהוקמה ביוזמת עיריית יבנה בשיתוף קול ישראל

 
בטקס חגיגי ורב-משתתפים החלה התחנה החדשה את שידוריה בתדר 106FM. התחנה פועלת במסגרת הפרויקט הארצי של הרדיו החינוכי ומופעלת על-ידי תלמידי מגמת התקשורת הלומדים את כל מקצועות הרדיו. התחנה תשדר על-פי תוכנית הלימודים תכניות בתחום החינוך, התרבות והבידור, ספורט, תכנית ייעוץ לבנות נוער ועוד. התחנה לא תכלול תכנים פוליטיים.

בטקס שנערך ביום רביעי האחרון בתיכון ``האורן`` השתתפו נציגים בכירים מעיריית יבנה, רשות השידור, קול ישראל, משרד החינוך ופיקוד העורף. ראש העיר, צבי גוב-ארי ציין בדבריו כי לפני מספר חודשים החליט לקדם את הקמת התחנה תוך השקעת משאבים וציודה של התחנה בכלים מקצועיים ומתקדם (שני אולפני שידור וכיתת לימוד). ``מגמת התקשורת ותלמידיה יוצאים היום לדרך חדשה וההשקעה מהווה שדרוג נוסף למערכת החינוך העירונית העומדת בראש סדר העדיפויות שלנו. תודתי לכלל השותפים שתרמו להקמתה של התחנה ובטוחני כי זו תביא תועלת הן לתלמידים והן לקהילה".

מנהל הרדיו החינוכי בקול-ישראל, מנחם גרנית, אמר כי תיכון ``האורן`` לבתי ספר, מכללות לתקשורת ואוניברסיטאות המשדרות במתכונת דומה ומופעלות על-ידי תלמידים וסטודנטים לתקשורת.

מנהלת תיכון האורן, אורית גור-כהן אמרה בטקס כי "שאיפתנו היא להעמיד לרשות התלמידים כלי חינוכי לקשר עם הקהילה הסובבת את בית הספר תוך לימוד רזי התקשורת. התחנה תשדר מתוך הקהילה אל הקהילה, תאפשר לתלמידים לצבור ניסיון ועל ידי כך להפוך לאזרחים מעורבים ובעתיד הלא רחוק אף לאנשי תקשורת מובילים".

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button