מודעה בדבר מועמדים לראשות הרשות המקומית ובדבר רשימות המועמדים למועצה כינוייהן ואותיותיהן 2024

מנהל הבחירות לעיריית יבנה
מודעה בדבר מועמדים לראשות הרשות המקומית ובדבר רשימות המועמדים למועצה כינוייהן ואותיותיהן

בהתאם לאמור בסעיף 54 (א)(1) לחוק הבחירות3, הריני מודיע בזאת כי לצורך הבחירות לעיריית יבנה אשר יקוימו ביום י`ח באדר א`, התשפ"ד (27 בפברואר 2024) הוגשו ואושרו הצעות המועמדים לראשות הרשות ורשימות המועמדים למועצה המפורטים מטה.
(ה) הוגשו ואושרו רשימות מועמדים אלה:
 
1. יבנה שלנו בראשות אלון רוזן וסימנה- א
 
מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. רוזן אלון איסר
  2. תורגמן סופיה רוחמה
  3. כהן יוסף
  4. כהן בלסטקר מורן
  5. מאושר ירושלמית
  6. מחני אלפרד
  7. זפרני שמילוביץ ורד
  8. אזארי-ויזל שגית רות
  9. בר עמוס מאיר
  10. אור שחף
  11. דניאל ניר
  12. ונונו יותם
  13. דוד אילת
  14. חודרלנד רן
  15. מנשה אביבה
בא כוח הרשימה הוא: רוזן אלון איסר , הגר ב גלית 30 , יבנה

2. רשימה בתי ישראל בראשות שמעון זריהון וסימנה- דף

מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. זריהון אנדרגה שמעון
  2. קינדה אינדשהו ארז
  3. טגניה דסש
  4. סולומון אברהם
  5. בזה מריטו
  6. ג`נבר יצחק
  7. זריהון מלקמו אופיר
  8. איילין ג`רמנך אלי
בא כוח הרשימה הוא: זריהון אנדרגה שמעון הגר ב הדרור 9 דירה 4, יבנה
וממלא מקומו הוא: קינדה אינדשהו ארז , הגר ב דרך חג`ג` אהרון 1 דירה 12, יבנה

3. רשימה חוזה חדש ביבנה בהובלת ליאור ולי-אור וסימנה- יש

מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. דדוש ליאור
  2. דיין לי-אור
  3. אביב עדי צילה
  4. קטן דוד עמיר
  5. רויזמן לגמן אלינה
  6. דרורי עודד
  7. סיני שי
  8. אטיאס רונן אברהם
בא כוח הרשימה הוא: דדוש ליאור הגר בהרצל 52 דירה 55, יבנה
וממלא מקומו הוא: ערב גיא שמואל , הגר בדליה רביקוביץ` 6 דירה 15, יבנה

4. רשימה יבנאים בראשות אלי מזוז וסימנה- לב

מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. מזוז אליהו אלי
  2. מלכה דורון
  3. פינילס לימור
  4. מימרן מרדכי טל
  5. חמרי רחל
  6. פלוטקין יונתן
  7. נג`אתי מיטל
  8. אזולאי יוסי
  9. בסטקאר אליהו
  10. אלעד אדליסט רויטל
  11. אבוקרט ליאור יוסף
  12. סימן טוב כהן מורן
  13. שער דוד
  14. פרץ עופר
  15. קרואני ישראל
בא כוח הרשימה הוא: מזוז אליהו אלי , הגר ב המסילה 5 , יבנה
וממלא מקומו הוא: מלכה דורון, הגר ב דולב 22 , יבנה
 

5. רשימה הליכוד בראשות עו"ד מאיר דהן וסימנה- מחל

  1. דהן מאיר נסים
  2. למברסקי דוד
  3. פרידמן אלכסנדר
  4. זוהר מאי
  5. מוסקטל דינה
  6. שומרון שטריט אליהו
  7. מנטקה שבתאי
בא כוח הרשימה הוא: קיש יואב , הגר ב זוויתן 8, הוד השרון
וממלא מקומו הוא: סיסו צורי, הגר ב בנאי יוסי 48 דירה 5, רמלה

6. רשימה החינוך בראש - רונית ארנפרוינד יבנה ליברלית וסימנה- פה

מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. ארנפרוינד רונית
  2. גד יואב
  3. אלון אילה
  4. שפירא גל דותן
  5. ששון ענת
  6. נבון זיו
  7. הרצברג אסתר
  8. נצר אורי
בא כוח הרשימה הוא: טופורובסקי בועז, הגר ב אלון יגאל 157 , תל אביב – יפו
וממלאת מקומו היא: ארנפרוינד רונית, הגרה ב הרדוף 46 , יבנה
 

7. רשימה יבנה במרכז בראשות רועי גבאי וסימנה- קל

מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. גבאי רועי
  2. מסינג אברהם חיים יהודה
  3. בועז ענבל
  4. כהן ליאור
  5. שחר דוד
  6. ליפשיץ תם
  7. בסר ריחני שיר
  8. אוחנה אסף
  9. כנרי יונתן
  10. שרון לינה
  11. לוי ישראלי יפה
  12. ערן עוזי
  13. כהן קורבלניק רות
  14. לשם אבי
  15. אלימלך זהבה בובה
  16. דה-קסטרו אליהו
  17. שוילי רחל
  18. רבין יצחק
בא כוח הרשימה הוא: שרון רם, הגר ב ז`בוטינסקי 7 דירה 21, יבנה
וממלא מקומו הוא: דבורה אהוד עובדיה, הגר ב פרופ` רבל מישל 2 , רחובות

8. רשימה יבנה למען התושבים וסימנה- רק

מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. סימנה מלסה שחר
  2. פרץ אברהם
  3. איילאו עיינעלם
  4. כהן רחמים
  5. לובסיה וורקינש
  6. ביטוולין וורטאו
  7. קסה מולוקן
בא כוח הרשימה הוא: סימנה מלסה שחר, הגר ב שבזי 25, יבנה
וממלא מקומו הוא: פרץ אברהם, הגר ב פרופ` רבל מישל 2 , רחובות

9.  רשימה ש"ס בראשות פאלי כהן וסימנה- שס
 
מספר סידורי שם משפחה ושם פרטי
  1. כהן רפאל
  2. דנינו יהודה
  3. אשר בנימין אריאל
  4. אהרוני דוד
  5. בן עזרא שלמה
  6. גרדני עידן
  7. סואט אברהם
בא כוח הרשימה הוא: ביטון חיים, הגר ב ברקת 17, גבעת זאב
וממלא מקומו הוא: כהן רפאל, הגר ב דליה רביקוביץ` 14 דירה 21, יבנה

ו.   הוגשו ואושרו הצעות מועמד לראש הרשות כדלקמן:
1. גבאי רועי
בא כוח ההצעה הוא שרון רם, הגר בז`בוטינסקי 7 דירה 21, יבנה
וממלא מקומו הוא דבורה אהוד עובדיה, הגר בפרופ` רבל מישל 2 , רחובות

2. מזוז אליהו אלי
בא כוח ההצעה הוא מזוז אליהו אלי , הגר בהמסילה 5 , יבנה
וממלא מקומו הוא מלכה דורון, הגר בדולב 22 , יבנה

3. רוזן אלון איסר
בא כוח ההצעה הוא רוזן אלון איסר , הגר בגלית 30 , יבנה
לקובץ הודעה PDF  

יבנה, 14.02.2024

אופיר רביע
מנהל הבחירות לעיריית יבנה

     מודעה בדבר מועמדים לראשות הרשות המקומית ובדבר רשימות המועמדים למועצה כינוייהן ואותיותיהן 2024

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button