יבנה מחבקת את משפחות המילואימניקים

על רקע ימי מלחמת "חרבות ברזל" יזמה עיריית יבנה מהלך למתן מגוון הטבות לחיילי מילואים ומשפחותיהם, על מנת להודות להם ולהוקיר אותם על מסירותם ותרומתם לביטחון המדינה. כעת מבקשים בעירייה להמשיך לתמוך ופונים למשפחות להשיב על שאלון בכדי למקד את הסיוע ולדייק את הצרכים.
     יבנה מחבקת את משפחות המילואימניקים

מאז השבת השחורה ב-7 באוקטובר מאות אלפי משרתות ומשרתי מילואים פרוסים בכל רחבי הארץ ועוסקים יום וליל בהגנה על הבית. מזה כשלושה חודשים פועלת העירייה, בשיתוף ארגוני מתנדבים בקהילה וארגונים נוספים, למתן מעטפת ותמיכה רחבה למגויסים ולמשפחות. בעירייה ניסו להקל, לעזור ולתמוך במשפחות, אשר יותר מכולם, עומדות בחזית העורף.
 
להיעדרותם של אנשי המילואים מהבית השלכות מרחיקות לכת על התא המשפחתי, בהיבט הכלכלי, התעסוקתי והרגשי ולכן, יותר מתמיד, בעירייה עשו כל שניתן לעמוד לצדן של המשפחות והציעו מגוון פעילויות לכל הגילים כגון הכנת ארוחות, עזרה בקניות, איסוף מוצרים, מתן שירות פסיכולוגי, שירותי כביסה למשרתים, פעילויות לילדים במקלטים ובמרכזים הקהילתיים, חלוקת עוגות לשבת, הפנינג למשפחות בחנוכה, יום ביוטי לנשות המילואימניקים, ערב נשים במרכז הצעירים, פעילויות בייביסיטר וסיוע למשפחות בבתי המגויסים, הנגשת מבצעי מועדון בהצדעה, הנחה בארנונה למשרתי המילואים כולל הנחה רטרואקטיבית לשנת 2023 ועוד.
 
לאחר שלושה חודשים בכוונת העירייה להמשיך ולתמוך במשפחות ולהעמיד לרשותם שירותים נוספים. בעירייה פנו השבוע למשפחות המילואים בבקשה להשיב על שאלון קצר שיאפשר לעירייה לדייק את המענה וללמוד מהם הצרכים והבקשות המרכזיות שעולות מהמשפחות. באמצעות השאלון יוכלו בעירייה לתכנן ולקבוע סל שירותים והטבות עדכני לטובת המשפחות ביבנה.
 
מאות אלפי ישראלים גויסו למילואים בעקבות מלחמת חרבות ברזל, ואף על פי שכבר עברו שלושה חודשים מאז תחילת הלחימה, המורל נשאר גבוה בקרב אנשי המילואים שנחושים להילחם עד להכרעת חמאס. אנשי המילואים נכונים להיות חלק במאמץ ההכרעה ומחובתנו לעשות כל מה שניתן כדי לתת למשפחותיהם את השקט והסיוע הנדרש. אנו מאחלים לכל חיילי צה"ל באשר הם שישובו בשלום ושיוסיפו לבלות עוד שנים רבות וטובות בחיק המשפחה והקהילה ביבנה.
 
(8.1.24) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button