מינוי חדש: נטע-לי קרוצ"י מונתה למנהלת מחלקת גני ילדים בעיריית יבנה

נטע לי-קרוצ`י מונתה לתפקיד לאחר שהתמודדה על מכרז פומבי ונבחרה על ידי ועדת המכרזים העירונית. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על הובלת מערך מוסדות החינוך לגיל הרך בעיר, והפעלתו באופן שיבטיח התפתחותם הנאותה והמיטבית של ילדי העיר במסגרת הקדם-יסודית.

     מינוי חדש: נטע-לי קרוצ"י מונתה למנהלת מחלקת גני ילדים בעיריית יבנה

בין היתר תעסוק בניהול, ליווי ובקרה על מערך פעילויות גני הילדים והתווית המדיניות העירונית לגיל הרך, הכנת תוכניות עבודה למחלקת גני הילדים בהלימה עם מדיניות אגף החינוך ובשיתוף משרד החינוך, פיקוח על התפעול השוטף בגני הילדים וקידום שיתופי הפעולה עם המפקחות, אחריות על הקמת ותכלול נושא הגיל הרך, גיוס, מיון ושיבוץ כוח אדם לגנים ועוד.

בחודשים האחרונים משקיעה העירייה מאמצים ומשאבים לקידום מערך הגנים העירוניים, כולל שורה של צעדים לרווחת הסגלים החינוכיים והילדים. בין היתר קלטה העירייה רכזות גני ילדים המאפשרות טיוב המעקב, הבקרה והקשר בין מנהלות הגנים למחלקה, עדכון מודל ההזנה ושיפורו בתיאום עם הגננות, עדכון סל החוגים, הוספת שטחי אחסון נוספים בגנים בהתאם לצורך ועוד.

נטע-לי היא בעלת תואר ראשון במדעי הרוח והחברה בדגש על חינוך באוניברסיטה הפתוחה, בעלת תעודת הוראה לגיל הרך ולימודי תעודה של הוראה מתקנת. בשנים האחרונות עסקה בניהול פרויקטים חברתיים וקהילה בעמותת עדי הפועלת בבתי ספר באזור המרכז והדרום, פיתוח שיתופי פעולה עם גורמים שונים לקידום תוכניות חדשות. כן שימשה בעברה במשך עשור כמנהלת גן ילדים לגילאי 3 חודשים עד שלוש וכבעלת חברה לאימון אישי, קבוצתי ועסקי, ליווי בני נוער, משפחות, אימהות חד-הוריות ונשים בתהליכי הריון, יחסים, הקשבה ומודעות עצמית.

נטע-לי קרוצ`י: "אני נרגשת ומודה על הזכות וההזדמנות להוביל את מחלקת גני הילדים בעיר יבנה. יחד עם הצוות המקצועי במחלקה, הגננות ותומכות ההוראה נדאג להעניק לכל ילדי הגנים ולמשפחותיהם מענה מקצועי ומוביל בתחומו. במיוחד בימים אלו של חוסר יציבות, נעשה הכל להחזיר לילדים סדר יום בטוח, מהנה, מלמד ומעצים".

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button