השיטור והפיקוח העירוני במבצע אכיפה מוצלח

השיטור והפיקוח העירוני ביבנה ממשיך במבצעי אכיפה והסברה לשמירת בטיחותם של הולכי הרגל והנהגים והבטחת איכות החיים בעיר.
    
השיטור והפיקוח העירוני במבצע אכיפה מוצלח
השיטור והפיקוח העירוני במבצע אכיפה מוצלח-3 השיטור והפיקוח העירוני במבצע אכיפה מוצלח-2

במהלך מבצע ממוקד ביום חמישי האחרון, במספר מוקדים בעיר, בוצעה אכיפה מוגברת בדגש על עבירות תנועה.

המבצע המוצלח הניב תוצאות: השיטור העירוני והפיקוח הביא למעצרו של נהג שנתפס נוהג ללא רישיון בתוקף וכן נרשמו שני דו"חות לנהגים על החזקת טלפון נייד תוך כדי נסיעה, נהג שנתפס נוסע כנגד כיוון התנועה ונהג אחר שנעצר ונקנס על נסיעה בחוסר זהירות.

בנוסף רשמו השוטרים והפקחים עשרה דו"חות בשל עבירות בתחום איכות הסביבה, רוכלות אסורה, חנייה במקום אסור, רכיבה על רכבים דו-גלגליים בניגוד לחוק ונסיעה עם רכב על מדרכה.

בשיטור העירוני ובפיקוח קוראים לתושבים ולהורים –וודאו כי ילדיכם רוכבים על פי החוק. "לא נהסס לרשום דו"חות ולנקוט באמצעים על פי חוק כנגד כל מי שיעבור על החוק ויסכן את הסובבים. נסיעה מסוכנת ורכיבה לא בטוחה מסכנת הן את הולכי הרגל והן את הנוסעים עצמם ועלולה לגרום לתאונות דרכים. איכות חיים היא גם היכולת לאפשר לכולם הליכה ונסיעה בטוחה ברחובות יבנה, וכן שמירה על בטיחותם של בני הנוער והבגירים אשר עושים שימוש באופניים חשמליים ובקורקינטים. אנו קוראים לכל הרוכבות והרוכבים אנא עשו זאת על פי החוק, ושמרו על שלומם של ההולכים והנוסעים בדרך".

בעיריית יבנה הודיעו כי בשבועות הקרובים ימשכו פעולות הפיקוח ומבצעי התנועה ככל שיידרש ועד להפסקת הפעילות המסוכנת.

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button