שבוע זה"ב ופעילות מיוחדת בבית הספר בן גוריון למוסיקה

מוסדות החינוך השתתפו בשבוע הבטיחות בדרכים 2021 במטרה להעלות את המודעות הציבורית תוך מתן דגש על הצורך בלקיחת אחריות אישית של משתמשי הדרך בכל הקשור לשמירה על החיים. ראש העיר צבי גוב-ארי והמשנה לראש העיר, ד"ר אהוד ויצמן, מובילים את תכניות הזה"ב כולל רכישת אמצעים לגילאים השונים במערכת החינוך ועוד. שבוע זה היה מוצלח בו נטלו חלק גדול מתלמידי העיר. תודתנו לכל העוסקים במלאכה – מנהלי/ות בתי הספר רכזי/ות הזה"ב בבתי הספר ומטה הבטיחות העירוני .

 

    
שבוע זה"ב ופעילות מיוחדת בבית הספר בן גוריון  למוסיקה
שבוע זה"ב ופעילות מיוחדת בבית הספר בן גוריון  למוסיקה-2 שבוע זה"ב ופעילות מיוחדת בבית הספר בן גוריון  למוסיקה-1

פעילות מיוחדת התקיימה בבית הספר ע"ש דוד בן גוריון. חן בוסקילה, רכזת זה"ב בבית הספר, תכננה עבור הילדים המדהימים שבוע גדוש פעילויות וחוויות. השבוע נפתח בהצגה בהפתעה עבור כלל שכבות הגיל באולם הספורט והמשיך בשלל חוויות נוספות של יצירה, למידה והמחשה שכללו את כללי הזהירות בדרכים, חשיבות הנהיגה במהירות המותאמת לשטח (הילדים כשגרירים בנושא בבית להוריהם ולסובבים אותם), היכרות עם התמרורים השונים והמשמעות של כל תמרור, יצירה בחדר אומנות ואפילו מילים ומשפטים מעולם הזה"ב באנגלית. כלל הצוות המקצועי, המחנכות והמחנכים לקחו חלק בשבוע זה וכל אחד חיבר את הנושא לתחום הדעת אותו הוא מלמד.
 
התובנות והיצירות של הילדים לא איחרו להגיע. כתרים עם משפטים בנושא, תשבצים, שלטים, כרזות, תליונים לרכב, ברכת הדרך ועוד. גולת הכותרת של היצירות הייתה בחיבור של יצירת התמרורים לתחום כישורי החיים ומפתח הלב.
 
הילדים הכינו תמרורים שהמציאו פרי דמיונם ברוח ערכי בית הספר; תמרור האהבה, תמרור החברות ועוד, והכינו משחקי מסלול וקלפים ברוח זהירות בדרכים, משחקים הממחישים את התובנות והלמידה שלהם ממהלך השבוע.
 
מנהלת בית הספר, ניצה סלומון-כהן: "תודה לכל העוסקים במלאכה ולחן הרכזת היקרה שלנו שבכל שנה בשיתוף עם בני נסימי ממטה התחבורה העירוני  מצליחים להניע את השבוע החשוב הזה למחוזות חדשים ומפתיעים אותנו כל פעם מחדש. אחרי חודשים ארוכים של קורונה מרגישים שאט אט אנו חוזרים לשיגרה נפלאה, מאפשרים פעילויות המתוכננות בקפידה, לצד עשייה וחוויות מצליחים לשמור על שיגרה בריאה ועל שמחת ההגעה לבית ספרנו. סעו בזהירות!"
 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button