העיר יבנה מצטרפת לפרויקט הלאומי דרך ערך

נהגים שישנו הרגלי נסיעה יקבלו עד 2,000 שקלים בשנה!
 
עיריית יבנה מצטרפת למיזם  "דרך ערך" של משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון וחברת פוינטר.
 
המטרה היא לשנות את הרגלי הנסיעה באמצעות מתן תמריצים ורווח כספי בפרויקט הגדול ביותר בתחום התחבורה שנעשה בישראל עד היום.

במסגרת "דרך ערך" יוכלו נהגים ומעסיקים (בעלי רכבים פרטיים או רכבי ליסינג) אשר עומדים בקריטריונים של מיקום גיאוגרפי ואשר עומדים בפקקים בשעות השיא, להצטרף ולשנות את הרגלי הכניסה למרכזי הערים ברכב ולזכות במענקים כספיים. התקנת הפוינטר ברכב אינה כרוכה בתשלום וההצטרפות לפרויקט הינה בחינם.

מטרת "דרך ערך" היא להפחית את העומסים בכבישים באמצעות שינוי הרגלי הנסיעה כשבשלב הבא יגייסו החברות בפרויקט כ- 100,000 נהגים.

בזכות המתנדבים תיווצר תרבות תחבורה חדשה ושינוי הרגלי נסיעה תוך מציאת דרכים חדשות להקל על עומסי התנועה בשעות העומס. השינויים יחסית פשוטים ויכולים להיות מותאמים לכולם כולל, יציאה מאוחרת לעבודה, עבודה מהבית, נסיעה משותפת, שימוש בתחבורה ציבורית (לה יש עדיפות בנתיבים), שימוש בקורקינטים או אופניים ועוד. נהגים שיצטרפו יזכו גם לתרום לסביבה, גם לעזור להפחית את עומסי התנועה בכבישים וגם להרוויח כסף.

במסגרת "דרך ערך" יותקן ללא עלות רכיב ניטור שילמד את הרגלי הנסיעה של כל משתתף. רכיב הלמידה של פוינטר יבדוק את מיקומו של הרכב ואת שעות הנסיעה ויוכל בהתאם לתגמל או להפחית את הסכום שהופקד בקופת הנהג. לכל מצטרף עומד תקציב שנתי (עד 2,000 ₪) שיגדל או יפחת בהתאם לרמת השימוש ברכבו הפרטי או בתחבורה אלטרנטיבית. ככל שתהיה נסיעה ברכב באזורים העמוסים ובשעות העומס התקציב יפחת. מנגד ככל שהמצטרף ישתמש בחלופות או ייסע בשעות השפל ישמר ו/או יגדל תקציבו.

השאירו פרטים
 
 
 

     העיר יבנה מצטרפת לפרויקט הלאומי דרך ערך

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button