תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"

במוצ"ש 17.08.19 בשעה 20:30 תיפתחנה בסדנה לאמנות ביבנה התערוכות "עור שני" של קבוצת Sheva, ו"דרך, ברוש וכוכב".
    
תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"
תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"-5 תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"-4 תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"-3 תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"-2 תערוכות בגלריה הסדנה לאמנות: "עור שני" של קבוצת Sheva ו - "דרך, ברוש וכוכב"-1

בתערוכה "עור שני" של קבוצת Sheva (אוצר: אריה ברקוביץ) מציגות שש אמניות: רוזה בן ארי, אדית גורן, ענת גרינברג, דליה חי אקו, איה סריג ולילי פישר. נשים אשר התאגדו בכדי לפלס מקום ולהשמיע את קולן בעולם האמנות תוך שאיפה לעורר דיון בנושא גיל, מעמד האישה וניפוץ דעות קדומות. התערוכה מציעה לצופה מבט רחב על בלות והתחדשות, עבר והווה, חומר ורוח.

בתערוכה "דרך, ברוש וכוכב" של האמן דן בירנבוים (אוצר: רוני ראובן) ציורי הנוף וציורי הברושים בעיקר מסמלים גבולות פרדסים ושבילים שהיו ואינם. ניתן לראותם גם בבתי עלמין כמסמלים מוות ופרידה מהחיים. הנוכחות הורטיקלית של הברוש כמקשר בין שמים וארץ מהווה הצהרה על נוכחות החיים. דן המצייר בתוך הסטודיו מבודד מהשפעות הנופים אותם הוא מצייר. הוא מתרשם ממורכבות ופשטות בו זמנית של הטבע ויוצר מערכות של ניגודים בין פנים וחוץ, כאן ושם, נוכחות והיעדר. בעבודותיו ניכר המתח בין עבר להווה, בין טבע לתרבות, בין מציאות לדמיון.

פתיחה חגיגית של התערוכות במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, במוצ"ש, 17.8.19 בשעה 20:30, שדרות דואני 25 יבנה. הכניסה חופשית והתערוכות מוצגות עד 12.9.19.


עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button