סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה

מחלקת הנוער מובילה מיזם חדש "סיירת המשפצת" שיצאה לדרך השבוע! במסגרת הפרויקט מבצעים בני נוער תיקוני שפכטל וצבע בבתי מגורים של תושבים מעוטי יכולת במטרה לסייע ולשנות את מראה הבית. הדיירת אגם: "הצבע והתיקונים הוסיפו אור לבית, ממש שינוי אווירה ואנרגיה". 

    
סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה
סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה-5 סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה-4 סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה-3 סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה-2 סיירת "המשפצת" - נוער יבנה למען הקהילה-1

מחלקת הנוער העירונית גייסה קבוצת נערים אקטיביסטים המעוניינים לתרום לקהילה. הקבוצה עברה הכשרה מקצועית וליווי על ידי רכזת הפרויקט, שרית טדלה וצוות מקצועי העוסק בתחום השיפוץ, רפאל סלהוב -פריקיר וליאור מרציאנו.

במסגרת ההכשרה, למדו בני הנוער באופן תיאורטי את סודות המקצוע ואף התנסו באופן מעשי ורכשו את היכולות המקצועיות.

במסגרת פרויקט המשפצת בוצעו תיקונים במבנה ציבורי ובדירה בעיר וכעת הם מחפשים את הבית הבא לשפץ ולעשות טוב בקהילה.

לפני שמתחילים בעבודה הצוות המקצועי מגיע לסיור ולאחר מכן הנערים יוזמנו לבצע את העבודה. כל עבודה מרגשת ומאתגרת בפני עצמה ומהווה סיפוק אדיר בסיומה לבני הנוער ובני המשפחה גם יחד.

אופיר רחימי, אחד הנערים ב"סיירת" מספר בגאווה כי "התחושות שלי היו מטורפות בעקבות הידיעה שעזרנו באמת לאנשים מכל הלב ואני שמח שאנחנו עושים את זה. אני מקווה להמשיך כמה שיותר ולסייע לעוד משפחות. השיפוץ בדירה היה תהליך מהנה ומרומם נפש".

אגם, דיירת בבית סיפרה בסיום השיפוץ: "התרגשנו לקראת בואם של הנערים. חן מנהלת מחלקת הנוער פנתה אלינו ומאוד שמחנו כיוון שהדירה הייתה במצב לא כל-כך טוב עם רטיבות ואפילו סדקים בקירות. הצבע ותיקונים שנעשו הוסיפו אור לבית, ברמה של שינוי אוירה ואנרגיה. בכניסה למטבח היו קילופים ורטיבות שתמיד הפריעו לי, עכשיו אני רואה שזה לבן ונקי וכיף להיכנס לבית".

במחלקת הנוער ביקשו להודות לנערים ולצוות: אופק גרוסקופ, נעם ישראלוב, נאור רחימי, אופיר רחימי, אורון מזרחי, שילה ידגר, בני בגה ואיתמר דבוש.

מכירים מישהו שזקוק לשירות מסוג זה? מוזמנים ליצור קשר עם שרית, בטלפון: 054-7912589 
 
 
 
(5.2.24) 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button