נבחרה מנהלת לתיכון החדש למנהיגות רב-תחומית ודיפלומטיה ביבנה

לירון קורץ נבחרה לנהל את התיכון החדש למנהיגות רב-תחומית ודיפלומטיה ביבנה
     נבחרה מנהלת לתיכון החדש למנהיגות רב-תחומית ודיפלומטיה ביבנה

לירון קורץ, תושבת יבנה, נבחרה לנהל את התיכון החדש למנהיגות רב- תחומית ודיפלומטיה שיוקם בשנה הקרובה בשכונת נאות שמיר.

קורץ, נשואה + 3, תושבת יבנה היא בעלת תואר ראשון בביולוגיה ומדעי החברה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל מערכות חינוך ממכללת אחווה, בוגרת תכנית אבני ראשה להכשרת מנהלים.

קורץ מגיעה לתפקיד עם ניסיון עשיר לאחר שמילאה תפקידים רבים ולקחה חלק בצוות ההקמה והניהול של בית ספר "שדות" בנס ציונה, שימשה כרכזת שכבה, חדשנות ועברית ובשנתיים האחרונות עבדה בבית ספר בעיר לוד, בנוסף להיותה מדריכת צוותי מורים בבתי ספר שונים בארץ בתחום החינוך הלשוני ובתחום המחוננים והמצטיינים. בשנים האחרונות הובילה פרויקטים רבים גם בחינוך הבלתי פורמלי, ריכוז תחום הדור הצעיר בחברה להגנת הטבע, ניהול תכניות למדריכי נוער, תנועות הנוער ועוד.

רועי גבאי, ראש העיר: "אני בטוח ביכולתה של לירון להוביל את התיכון אשר מביא עמו בשורה לעיר בתחום ייחודי העוסק במנהיגות על גווניה לצד דיפלומטיה. ייחודיות בית ספרית זו נובעת מתוך צורך לפיתוח מנהיגות עצמית בקרב בני הנוער וכן פוטנציאל להשפיע על הסביבה וקבלת כלים ומיומנויות תואמים. יבנה תשאף למצוינות, פיתוח מנהיגות חברתית, יזמית וציבורית על-מנת להיות פורצת דרך ברמה הארצית וליצירת רצף חינוכי המתחיל בחטיבת ביניים, המשכו בתיכון ולאחר מכן בתפקיד מפתחי בצה"ל ובאקדמיה".

לירון קורץ: "אני נרגשת ושמחה לקראת האתגר החינוכי העומד בפני. אפעל להקמת מרחב חינוכי השואף לאפשר לתלמידים לחלום, לשאוף גבוה ולפרוץ גבולות. אני מאמינה כי על בית הספר לטפח יחסי אמון בין הצוות, התלמידים והקהילה, שיח של שיתוף ופיתוח אחריות של התלמיד על למידתו, עצמו ויחסו בקהילה. אני מודה לראש העיר, רועי גבאי ולמנהל אגף החינוך, עשהאל שריר, על ההזדמנות והאמון להובלת התחום החשוב והמשפיע על דור העתיד בעירנו".
 
(23/5/23)
חדשות עירוניות 

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button