סיום מוצלח לקורס להכשרת דירקטוריות ביבנה

16 תושבות יבנה סיימו השבוע בהצלחה את הקורס הראשון להכשרת דירקטוריות שיזמה עיריית יבנה בשיתוף המרכז להשתלמויות באוניברסיטת בר-אילן.
     סיום מוצלח לקורס להכשרת דירקטוריות ביבנה

משתתפות הקורס קיבלו כלים לניהול בנושאים עסקיים, משפטיים, פיננסיים וניהוליים בהיקף של 60 שעות אקדמיות.

הקורס יאפשר לנשים להגשים הזדמנויות לכהונה בדירקטוריונים ולסייע להן להגיע למוקדי ההשפעה. משתתפות הקורס, כולן אקדמאיות או בעלות ניסיון של 5 שנים לפחות בניהול, למדו כיצד להשתלב סביב שולחן דירקטוריון ולנהל חברה.

במפגש חגיגי שנערך במתנ"ס גרמנוב העניק ראש העיר את תעודות ההסמכה למסיימות הקורס והודה ליועצת ראש העיר לקידום מעמד האשה, אורלי גולנסקי, על העבודה הטובה והחשובה, לכל הנשים על השתתפותן בקורס ולצוות המרצים מטעם המרכז להשתלמויות באוניברסיטת בר-אילן בניהולו של אבי בז`ה.

ראש העיר, צבי גוב-ארי: "הנשים ביבנה מובילות ומשפיעות ואני שמח על הצלחת התכנית. עיריית יבנה תמשיך לפעול להעצמת וקידום תושבי העיר ועידודם לקחת חלק בתחומי העשייה והחיים בעיר".

עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button