אגפים ומחלקות

דוחות חנייה

עיריית יבנה פועלת לאכיפה מתוקף חוק עזר עירוני ליבנה סעיף 11 (העמדת רכב וחנייתו) התשס"ה 2004 ובכפוף לתקנות התעבורה.

רשות החנייה עוסקת בביצוע תשלומים לדו"חות חניה, קבלת ערעורים, בקשה להסבת דו"חות ובקשה להישפט.

לתשומת ליבך, עליך לשלם את הדו"ח תוך 90 יום ממועד המצאת הודעת תשלום הקנס ועד המועד הקבוע בחוק. אם תוך המועד האמור לא ישולם הקנס ולא תודיע/י כי ברצונך להישפט, תיווסף על הקנס תוספת פיגור כאמור בסעיף 67 לחוק העונשין תשל"ז – 1977. כדאי להסדיר תשלום במועד על מנת להימנע מפעולות אכיפה.

תושבת/ת יקר/ה, לפניך מערכת מקוונת נוחה וידידותית שבה ניתן לקבל מידע על דו"חות החניה הניתנים בתחומי עיריית יבנה, על אופן התשלום, הגשת ערעור, סטטוס ערעור וצפייה בתמונות לדוח.
 
לתשומת ליבך, ניתן לשלם באתר המקוון דו"חות חנייה רק בסכום המקור.

ערעור בגין דו"ח חנייה

אם רצונך להגיש בקשה לביטול הודעת תשלום הקנס מהעילות הקבועות בחוק, עליך לעשות כך תוך 30 יום ממועד קבלת הודעת תשלום הקנס. עליך לפרט את נימוקיך ופרטיך המלאים בצירוף מסמכים המאמתים את טענותיך. יש להגיש את הבקשה על גבי טופס ערעור מקוון בקישור המצורף מטה. הערעור משוגר למחלקה המשפטית להחלטת התובעת העירונית המוסמכת.

במידה ובקשתך נדחתה על ידי התביעה העירונית, עומדת בפניך האפשרויות הבאות:
א. תשלום הקנס במועדו וע"פ המועד הקבוע בחוק.
ב. הנך רשאי להגיש בקשה להישפט תוך 30 יום בלבד ממועד המצאת הודעת הדחייה.

בקשה להישפט

אם רצונך להישפט על העבירה בבית המשפט, עליך למלא את פרטיך האישיים ולחתום בכתב ידך על גבי טופס בקשה להישפט המצורף בגב הודעת הזיכוי. יש לשלוח את הבקשה בצירוף צילום ת.ז. וספח לרשות החניה בעירייה בדואר רשום (ת.ד.3 יבנה) תוך המועד שנקבע לתשלום הקנס כמפורט לעיל. הבקשה תועבר לתביעה העירונית לשם הכנת כתב אישום ותוגש לבית משפט השלום ברחובות לפתיחת תיק אישום. לידיעתך, זימון לדיון הקראה ישלח בדואר רשום על ידי בית המשפט.
 

בקשה להסבת דו"ח

בקשה להסבת דו"ח תאגיד יש לצרף תצהיר עו"ד חתום מטעם החברה, העתק חוזה שכירות/ ליסינג וצילום רישיון נהיגה ו/או ת.ז. יש לעשות כך באמצעות משלוח המסמכים בדואר רשום ת.ד. 3 יבנה.

להסבת דו"ח של נהג/ אדם פרטי מאחד לשני, ניתן להגיע למשרד החניה להזדהות בפני פקיד החניה ולחתום על תצהיר שימוש ברכב בעת מועד העבירה. לחילופין ניתן לשלוח בדואר רשום (ת.ד. 3 יבנה) תצהיר עו"ד חתום של הנהג מבצע העבירה בצירוף צילום ת.ז. וספח.

שעות קבלת קהל

ימים ראשון-חמישי בין השעות 8:00-13:00.
יום שני בין השעות 16:00-18:30.
יום שישי וערבי חג אין קבלת קהל.
רחוב שבזי 10, יבנה

לבירורים ותשלומים ניתן גם בטלפון 08-9433365
 
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button