שקיפות מידע לתושב

תאגידים עירוניים

 

תאגיד "מי יבנה"

 
תאגיד `מי יבנה` הוקם ביולי 2009, מעניק שרותי מים וביוב לכ-75 אלף צרכנים בעיר יבנה ובגן יבנה. צריכת המים של העיר יבנה ושל גן יבנה מגיעה לכ-6 מיליון מ"ק בשנה, אשר מסופקים כולם על ידי חברת `מקורות`. 

התאגיד עוסק בתחזוקה, שדרוג ופיתוח של צנרות המים והביוב בישובים אלו ופועל ליישום שוטף של טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות שיפור באיכות מי השתייה וטיפול יעיל במי הביוב.

תאגיד `מי יבנה` פועל בשקיפות מלאה ולפי ערכים שאותן קבע לעצמו. בין היתר, מתחייב התאגיד לספק לתושבים מים ושירותי ביוב באיכות, יעילות ואמינות, תוך הקפדה על מעורבות והתחשבות בערכים חינוכיים של חיסכון במים ושמירה על איכות הסביבה.

העברת האחריות השוטפת של תחומי המים והביוב לידי התאגיד מאפשרת התייעלות כספית, השקעות במערכות ובתשתיות, תחזוקה ראויה של המתקנים והצנרת הפזורים ברחבי העיר, וכמובן שיפור איכות השירות לתושבים ולבתי העסק הפועלים בה.

כל ההכנסות הנובעות מאגרות ומהיטלי המים והביוב יופנו מעתה ישירות לתאגיד, וישמשו לתפעול ולפיתוח תשתיות המים והביוב ביבנה ובגן יבנה.
 
מ"מ מנכ"ל התאגיד: מר אבישע קליין
 
מנהל כספים: רו"ח נעם צור
 
 
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button