אגפים ומחלקות

הסדר מותנה

 
שם הממונה: עו"ד רעות ברקו-דיאמנט - תובעת עירונית
כתובת: רחוב התנאים 1
טלפון: 08-9433335
הסדר מותנה, הוא הסכם בין התביעה לאחראי/ת המודה בביצוע העובדות המהוות עבירה ומתחייב/ת לקיים את התנאים שפורטו בהסדר, וזאת כנגד התחייבות התובע להימנע מהגשת כתב אישום ולסגור את התיק שנפתח נגד החשוד בעילה של "סגירה בהסדר".

כלי זה, נועד לאפשר, במקרים המתאימים, דרך חלופית להעמדת המשתמש לדין פלילי בבית משפט, וזאת על-ידי סגירת התיק לאחר שהמשתמש מילא תנאים מסוימים.

הסדר מותנה יעמיד בידי התביעה כלי אכיפה מידתי, אשר יאפשר הלימה טובה יותר, בנסיבות מסוימות, בין חומרת העבירה לבין התגובה הננקטת כלפי העבריין.

ההסדר המותנה ייתן הזדמנות נוספת לחשודים המתאימים, ויאפשר, במקרים ההולמים, הטלת סנקציה מתאימה, ללא הגשת כתב אישום וניהול הליך בבית משפט, על כל המשמעויות הנלוות לכך, ובכלל זה הכתם של הרשעה פלילית.

יתרונו הבולט של כלי ההסדר המותנה, הינו מהירות השגת התוצאה (לעומת תיקים הנידונים בבתי משפט, המתנהלים על פני למעלה משנה) וקבלת אלמנט כמעט מיידי של אכיפה, יחד עם יצירת הרתעה.
 
 
רשימת הסדרים מותנים:  
 
 
 
 
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button