עקבו אחרינו באפליקציה

האפליקציה העירונית של עיריית יבנה מאפשרת לכם קישור ישיר לכל המידע העירוני וקשר עם  מרכז השליטה (106) דרך הסמארטפון. באמצעות האפליקציה יכולים התושבים לצלם מפגעים שונים בעיר, ולהעביר את הצילום ישירות למרכז השליטה. ה-GPS שבמכשיר הנייד ישייך באופן אוטומטי את המפגע למקום בו הוא נמצא באמצעות מפת הרחובות. המשתמש נדרש באופן חד-פעמי להזין את פרטי ההתקשרות עמו ובכך חוסך זמן המתנה טלפוני יקר. אלפון הטלפונים שבאפליקציה מהווה יתרון נוסף ומאפשר לתושב להתקשר בחיוג ישיר ומהיר אל יחידות העירייה כדוגמת אגפי החינוך, ההנדסה, הגבייה, רישוי עסקים ועוד.
 
מאפיין נוסף של האפליקציה הוא הקישוריות שלה עם מוקד ההודעות העירוני, אתר האינטרנט העירוני ודף הפייסבוק הרשמי. פרסומי העירייה ואירועי התרבות והפנאי המופיעים באתר האינטרנט העירוני ומתפרסמים גם באפליקציה. כמו כן ניתן לקבל דיווחים חיוניים, בשגרה ובחירום המתעדכנים בזמן אמת ושומרים את התושבים מחוברים לעיר. באפליקציה מפה דינאמית עם מידע חיוני בנוגע למיקום מתנ"סים, מבני ציבור, אתרים היסטוריים ועוד. פיתוח האפליקציה נעשה על-ידי חברת "העיר שלי טכנולוגיות בע"מ". את האפליקציה ניתן להוריד לטלפונים החכמים (סמארטפון) ללא תשלום, גם באייפון וגם באנדרואיד.

שירותי האפליקציה:

1. מידע עירוני בזמן אמת ועדכונים על אירועים לפי פרופיל אישי ותחומי עניין.

2. פתיחת פנייה במרכז השליטה (106) עם צילום מפגעים.

3. פנייה לגורמי עירייה וקשר ישיר עם האגפים השונים.

4. איתור נקודות ציון על גבי מפה עירונית.

5. גלישה ישירה

איך מצטרפים? נכנסים לחנות האפליקציות בסמארטפון, מקישים בחיפוש "יבנה" ובהופעת האפליקציה עם סמל העירייה לוחצים "הורד והתקן". 

 עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button