אגפים ומחלקות

אודות אגף החינוך

מנהל אגף החינוך: עשהאל שריר
כתובת: הנשר 11, יבנה.
טלפון: 08-9327328
 
 
מנהל מחלקת בתי ספר העל יסודי : שי אפשטיין
 
כתובת: הנשר 11, יבנה.
 
טלפון: 08-9425542

מייל: shayep@yavne.muni.il
       
 
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודי : אורלי אדרי
 
כתובת: הנשר 11, יבנה.
 
טלפון: 08-9433661
 
אגף החינוך
 
 

שעות קבלת קהל

ימים ראשון-חמישי : 08:30-12:30
ימי שני: 16:00-19:30
 

שעות מענה טלפוני

ימים ראשון-חמישי  10:30-14:30
ימי שני 16:00-18:00
 
האגף נושא באחריות כוללת על מערך החינוך בעיר בגני הילדים ובתי הספר היסודיים והתיכוניים והשירות הפסיכולוגי בעיר. האגף פועל לקידום תכניות הלימודים, קידום ההוראה, הצטיידות ותשתיות, מענה וסיוע מקצועי למנהלים, איגום תהליכי עבודה בשיתוף כלל הגורמים המקצועיים, עבודה בתיאום משרד החינוך והגורמים החינוכיים ברשות.
 
מערכת החינוך ביבנה היא מערכת מתקדמת ומובילה ועומדת בראש סדר העדיפות העירוני. בעיר עשרות גני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכוניים בזרם הממלכתי, הממלכתי דתי והתורני. ילדי העיר נהנים מעשרות פרויקטים פדגוגיים חינוכיים חדשים ומתמשכים עם צוות מקצועי ומיומן המכשיר אותם לעולם רחב של ידע והישגים. חינוך הילדים הוא מעמודי התווך של העירייה. יבנה היא אחת הערים המובילות בהשקעה היחסית לילד בתחום החינוך, וכן ביישום שיטות ותפישות חדשניות בתחומי ההוראה. משאבים רבים מאד מושקעים מידי שנה במערכת החינוך (מחשבים, מעבדות משוכללות ועזרים טכנולוגיים) על מנת לאפשר לתלמידים רכישת המיומנויות הנדרשות להתמודדות עם עולם המחר בתחומי טכנולוגיות המידע, המדעים, האומנויות והספורט. היעד - לאפשר לכל תלמיד למצוא את דרכו ולממש את כישרונותיו תוך הפיכתו לאדם יצרני ותורם בחברה.
 
בזכות ההשקעה הנרחבת בחינוך, בוגרי בתי-הספר התיכוניים ביבנה עומדים במקום גבוה בהישגים הארציים בבחינות הבגרות, ומוצאים דרכם בהצלחה רבה בשירות הצבאי, האקדמיה והעסקים.
 
 
 
 
 
עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button