דבר ראש העיר

תמונות ראש העירתושבות ותושבי יבנה,

תהליכים עירוניים גדולים ומורכבים ניתן להגשים בשיתוף פעולה ובשקיפות וזוהי נקודת המוצא לפעילותנו למען תושבי העיר.

אני מודע לגודל האתגר העומד בפניי ובטוח כי יחד נוכל להצעיד את יבנה למחוזות חדשים של קידמה, חדשנות ונגישות, עיר שירותית יותר, תוססת ומאוחדת- כזו שתשמש דוגמה ומופת לערים אחרות בישראל.

בשנים האחרונות נקלטו בעיר אלפי תושבים שבחרו לקבוע כאן את עתידם ולגדל בה את ילדיהם ומשפחותיהם. לצידם, בני יבנה הוותיקים שעבורם העיר היא הרבה יותר ממקום מגורים – היא קהילה, משפחה וחברים.

בכוונתי לפעול במרץ להוביל שינויים והתאמות בתחומים מגוונים כגון פיתוח השכונות הוותיקות, התחדשות עירונית, שיפור השירותים העירוניים, קידום החינוך והקהילה, עידוד הכלכלה המקומית, איכות החיים והמגורים, אוכלוסיות מיוחדות, טיפוח סביבה ירוקה ועוד. נפעל כמובן להעצמתה של העשייה התרבותית, האמנותית והספורטיבית מתוך מחויבות להגיש לכם עיר שתהווה מקור גאווה והזדהות. עיר שתושביה תמיד במרכז!

ההיסטוריה המפוארת וחשיבותה של העיר יבנה במסורת היהודית מדגישים את חובתנו להמשיך לשמר את מעמדה ובמקביל לפרוץ נתיבים חדשים ולמנף את עירנו לפסגות חדשות.

אתם מוזמנים לגלוש באתר העירייה, ללמוד על הנעשה בעיר ולעקוב אחרינו.

מרכז השליטה העירוני 106 עוסק בנושאים של מפגעים ותקלות ועומד לרשותכם גם באופן דיגיטלי באמצעות אפליקציית הוואטצאפ במספר
052-7215212/ בנוסף אני מזמין אתכם לפנות אליי ישירות דרך פניות הציבור. הקשר איתכם חשוב לי מאוד ואתם תמיד יכולים לפנות ולהציע הצעות ורעיונות לחידושים ושיפורים בעיר.

יש בי אמון בכל אחת ואחד מתושבי העיר ודלתי תמיד פתוחה עבורכם.

נעשה ונצליח- יחד!

שלכם באהבה גדולה,

רועי גבאי
ראש העיר


עיריית יבנה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אליה. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת dorit@yavne.muni.il
ראשי מפת אתר פנייה למנהל האתר יוטיוב עקבו אחרינו באפליקציה
הצהרת נגישות
The Butterfly Button